Bāzes kurss Neirografikā ”LIETOTĀJS”  ONLINE (ierakstos)!!!!

Trīs  Nodarbības tev ērta laikā !                         

Neirografika ir zīmēšanas tehnika, kas caur domu, līniju un formu spēj radīt cilvēku dzīvēs pārsteidzošas pozitīvas transformācijas. Jūs iemīlēsiet zīmēšanu, kad apgūsiet neirografiku un jūsu rīcībā būs instruments ar kura palīdzību neticami vienkāršā un radošā veidā varēsiet savu dzīvi darīt vēl piepildītāku un harmoniskāku.

Neirografika ir ļoti iedarbīga dažādu emocionālo stāvokļu (dusmu, baiļu, aizkaitinājuma, stresa u.t.t.) harmonizēšanas , kā arī nākotnes modelēšanas metode.

Metodes autors ir arhitekts un psihologs Pāvels Piskarjovs. Šobrīd neirografiku zīmē jau tūkstošiem cilvēku visā pasaulē  un Latvijā un ir uzkrāts milzīgs apjoms informācijas par metodes izmantošanas pozitīvajiem efektiem. ‘’Lietotāja’’ kursā apgūsim neirografikas pamatprincipus un ”Ierobežojumu noņemšanas” algoritmu (trīs dažādās versijās), kas ir fundaments visiem neirografikas zīmējumiem. Pabeidzot šo kursu Jūs spēsiet patstāvīgi strādāt ar šo metodi un izmantot gan savas, gan sev tuvo cilvēku dzīves uzlabošanai. ‘’Lietotāja’’  kurss ir arī pirmā  izglītības pakāpe Neirografikas skolā, ja Jūs turpmāk plānojat savu personisko vai profesionālo attīstību šajā jomā.  Kursa nobeigumā  saņemsiet Krievijas Neirografikas skolas sertifikātu, kā arī piekļuvi FB  grupai, kurā pieejami visi metodes autora vadīto Lietotāja kursa vebināru ieraksti.
Kurss ietver 9 stundas praktiskas nodarbības un videosupervīzijas. Visas nodarbības ir pieejamas FB slēgtā grupā un skatāmas jums ērtā laikā. (Būs pieejami dažādu kursu nodarbību ieraksti, jūsu ērtībai iesaku sākotnēji izvēlēties vienu no pēdējiem kursiem).
Kursu vadīs: neirografikas instruktore Inga Lukašinska.

 

Maksa par  kursu90,00 EUR
PIETEIKTIES SŪTOT ZIŅU UZ: inga.lukasinska@gmail.com
Pēc pieteikuma saņemšanas uz Jūsu e-pastu nosūtīšu rēķinu un dalībnieka līgumu, kā arī papildus informāciju par kursa norisi un minimālajām prasībām sertifikāta saņemšanai.