MANDALA vienmēr ir par harmoniju, tā ir veseluma simbols. Neirografiskā mandala vispirms ir par personības struktūru. Atšķirībā no citiem neirografikas algoritmiem, kuros zīmējuma aizsākums ir problēmsituācija, zīmējot neiromandalas vienmēr veidojam harmoniskas kompozīcijas un caur to nonākam harmonijas plūsmā. Zīmējot šīs mandalas veidojam paši savu iekšējo telpu, radot tajā balansu, ienesot nepieciešamās kvalitātes un elementus. Mandalu zīmēšanas process palīdz mazināt spriedzi, risināt iekšējos konfliktos. Neiromandala ir ļoti pašpietiekams instruments. Kā saka pats metodes autors P.Piskarevs – jūs varat zīmēt tikai mandalas un tas darīs pasauli labāku, jo zīmējot mandalas mēs strādājam visu dzīvo radību labā! Kursa laikā uzzināsiet par neirografikas skatījumu uz mandalām un izzīmēsim daudzas neiromandalas – piem. Harmonijas mandalu, Attiecību neiromandalu, Personības mandalu, Dzimtas mandalu, Potenciāla mandalu un vēl citas mandalas ņemot vērā konkrētās grupas intereses.
BONUSS!!!! Visi kursa dalībnieki iegūs arī iespēju sev ērtā laikā noskatīties 3 video nodarbību ierakstus- Sakrālās ģeometrijas simboli neirografikā – Dzīvības zieds, Toroīda mandala, Metatrona kubs.
Kurss ietver 9 stundas praktiskas nodarbības un supervīzijas. Visas nodarbības būs pieejamas FB slēgtā grupā un skatāmas ierakstā jums ērtā laikā.   Kursa noslēgumā, pēc 4 zīmējumu iesniegšanas, saņemsiet Krievijas neirografikas skolas sertifikātu.
Kursu vada:
neirografikas instruktore Inga Lukašinska.
Apmācību ilgums: trīs nodarbības, katra 3h + supervīzijas
Maksa par kursu – 70,00 EUR
Pieteikšanās sūtot ziņu uz e-pastu: inga.lukasinska@gmail.com
Pēc pieteikuma saņemšanas uz Jūsu e-pastu nosūtīšu rēķinu, kā arī papildus informāciju par kursu un minimālajām prasībām sertifikāta saņemšanai.