Iespēja apgūt un piedzīvot fraktāļu zīmējumu tehniku!

Fraktāļu zīmēšanas cikls – 4 nodarbības tev ērtā laikā online ierakstos un divas online tiešsaistes supervīzijas no kursa vadītājas. Fraktāļu cikls paredzēts: fraktāļu zīmēšanas tehnikas apgūšanai no pašiem pamatiem un personisko mērķu sasniegšanai.     Nodarbību ieraksti un darba materiāli slēgtā FB grupā  ”Fraktāļu zīmēšana”.

Fraktāļu zīmēšana ir krāsu terapijas metode, kuru radījusi krievu psiholoģe T.Polujahtova deviņdesmito gadu sākumā. Tā ir ļoti vienkārša, bet vienlaicīgi informatīva un iedarbīga.

Šīs metodes pamatā ir līniju vilkšana ar aizvērtām acīm un šādi spontāni izveidotā zīmējuma krāsošana, pēc autores izstrādātas tehnoloģijas. Zīmējums atspoguļo cilvēka iekšējo stāvokli, sniedz arī informāciju par talantiem un enerģiju. Metodi var izmantot gan pašdiagnostikai, gan pašizziņai, gan pašpalīdzībai.  Fraktāļu zīmēšana lielā mērā ir arī meditācijas veids. Bet fraktāļu sēriju zīmēšana palīdz sasniegt konkrētus mērķus jeb risināt izvirzītās problēmas.

Noskatoties nodarbības uzzīmēsi 7 fraktāļu sēriju. Divās tiešsaistes supervīzijās veltīsim laiku, lai pārrunātu jūsu  pirmo uzzīmēto fraktāļu līniju, krāsu un formas vēstījumus un korekcijas iespējas. Septiņu fraktāļu sērijas zīmēšana ir daļa no pilnā cikla, kas ļauj apgūt fraktāļu tehnikas nosacījumus un iegūt pirmos rezultātus.

Uzmanību!!! Ja izlem piedalīties šajā kursā, jāņem vērā, ka fraktāļu zīmēšana ir diezgan laikietilpīga metode un tehnikas nosacījumi paredz arī stingru darbu izpildes laika ierobežojumu. Tāpēc jārēķinās ar mājas darbiem – katrā nodarbībā zīmēsim vienu fraktāli, bet vēl viens fraktālis būs jāuzzīmē laikā starp nodarbībām.

Nodarbībā nepieciešamie materiāli: balta A4 lapa, melna lodīšu pildspalva,  krāsainie zīmuļi pēc iespējas daudzos toņos, 10-12 gēla pildspalvas dažādos toņos.

Dalība kursā: 65 EUR

Jautājumi un pieteikšanās sūtot ziņu: 26402390 vai inga.lukasinska@gmail.com. vai 29205217.