Ja Tu vēl nepazīsti krāsu pasauli, tad Olga ir īstais cilvēks, kas tevi tajā ”ievedīs”.  Domāju, ka viņa zina gandrīz visu par krāsu redzamajām un neredzamajām īpašībām un vēstījumiem. Olga ir Aura-Somas skolotāja – zinoša, pieredzējusi, sava darba entuziaste.  Laikam es krāsu terapiju Aura -Soma pirms trīs gadiem sāku apgūt divu iemeslu dēļ – pirmkārt, tāpēc, ka burtiski iemīlēju krāsainās Aura-Somas pudelītes, otrkārt, tāpēc, ka  mani iedvesmoja Olgas pārliecinošais, aizrautīgais un erudītais pasniegšanas veids.

Ja Aura-Soma būtu tikai materiālās pasaules produkts, es teiktu, ka Olga ir sieviete – biznesmene :) . Viņas spējas organizēt, vadīt, pārliecināt, motivēt un aizraut ir milzīgas. Domāju, ka katrs, kurš satiek Olgu, saņem tieši to pēc kā nācis un tieši viņam vispiemērotākā veidā. Un pats galvenais, kas pārliecina – Olga pati un viņas ģimene ir fantastisks piemērs kā darbojas krāsu terapija – viss tiek pamēģināts pašas dzīvē.

Cilvēkus visbiežāk piesaista tie, kas spēj iedvesmot, tātad tie, kas dāvā savu enerģiju, tie, kas prot īstā brīdī iedot īstos ”instrumentus” un palīdz vairot ticību saviem spēkiem. Olga tāda ir !

Vēl par Olgu man gribas atzīmēt kādu īpašu lietu, kuru es nosauktu par sabiedrības saliedēšanu. Olgas izveidotā Auralife studija ir vieta, kur satiekas dažādās valodās runājoši cilvēki un jūtas kopā brīnišķīgi, jo barjeras pazūd, kad vieno Aura-Soma.

Esmu patiesi pateicīga Olgai par iespēju apgūt Aura-Somu šeit Latvijā un ļoti novērtēju viņas ieguldīto darbu, lai tas varētu notikt.

Iesaku katram iepazīties ar viņu un  piedzīvot Olgas pozitīvās enerģijas un krāsu vibrāciju pieskārienu. Olga ir brīnišķīgs konsultants, kuru droši varu ieteikt situācijās, kad jūtat, ka Jūsu dzīve izmet kādu Jums nesaprotamu līkloci :)

Par Olgas organizētajām aktivitātēm vienmēr var uzzināt viņas mājas lapā http://www.auralife.lv