Sarmīte Makarova – pirmo reiz uz Sarmītes vadīto mandalu zīmēšanas semināru ciklu iesācējiem aizgāju 2013.gada rudenī. Pirms tam biju nopirkusi mandalu krāsojamo grāmatu un izkrāsojusi pāris mandalas, bet man neizdevās sajust neko tādu, kas man liktos noderīgs vai aizraujošs. Grāmata stāvēja neizkrāsota ilgu laiku. Tomēr intuīcija man neatlaidīgi čukstēja: „Tur kaut kam ir jābūt!”.
Tagad mandalas ir regulāri manas dzīves pavadoņi. Tas viss pateicoties Sarmītei. Nezinu kas mani pirmajās Sarmītes nodarbībās aizrāva vairāk, mandalu zīmēšana, vai pati Sarmīte – apburoša, harizmātiska, skaista, ar jauku balsi un skanīgiem smiekliem. Neskatoties uz to, ka semināru apmeklētāju skaits bija liels, arvien palika sajūta, ka Sarmīte runā īpaši un ar katru. Vienmēr bija kāds teikums vai pat vairāki, kuri likās ir domāti tieši man. Fantastiski redzēt cilvēku, kurš ir savā īstajā vietā, dara to, kas pašu aizrauj un sagādā prieku. Pašpārliecinātība ir apburoša Sarmītes veidolā, jo tā izpaužas viņas mīlestība uz sevi un citiem. Ar humoru un apbrīnojamu vieglumu viņa runā pat par sarežģītām un ne tik priecīgām lietām. Un visbeidzot, viņa ir tā, kas liek uzsvaru uz mācīšanos caur darīšanu.
Man vajadzēja uzzīmēt tikai pāris mandalas, lai sajustu ko tas viss nozīmē. Tagad mandalas mani gan uzlādē, sniedzot iedvesmu un enerģiju, gan mazina spriedzi, kad esmu saspringta vai nogurusi, gan sniedz atbildes uz jautājumiem, palīdzot labāk izprast sevi. Ļoti vēlos, lai arī citi izjūt šīs pozitīvās sajūtas vai vismaz iegūst mandalu zīmēšanas pieredzi. Sarmīte noteikti ir ideālais cilvēks pie kura doties, lai iemīlētu mandalas. Arī pati esmu vienmēr gatava dalīties savā pieredzē un iedvesmot  ielūkoties mandalu krāsainajā un dvēseli dziedinošajā pasaulē. Par Sarmītes organizētajiem semināriem vairāk var uzzināt mājas lapā http://www.mandalupasaule.lv