Ruta Putnaērgle

Jau vairāk kā pieci gadi, kopš ik pa laikam baudu brīnišķīga cilvēka klātbūtni.  Ruta ir neformālās izglītības centra ” Baltā studija”  vadītāja.  Cilvēks, kurš prot priecāties par dzīvi, aizraut un ieinteresēt citus mācīties ko jaunu, atbalstīt un motivēt grūtos brīžos katram vispiemērotākā un atbilstošākā veidā.  Rutu satiku, apmeklējot numeroloģijas semināru, kad biju nolēmusi tuvāk iepazīt skaitļu pasauli, lai izprastu  neatlaidīgos skaitļu vēstījumus ar kuriem saskaros vairāku gadu garumā.

Numeroloģija ir Rutas aizraušanās, kas strādājot ”Baltajā studijā” ir pāraugusi profesionālā darbībā. Tomēr sarunās ar Rutu ir sajūta, ka tie nav tikai skaitļi, kas sniedz viņai informāciju par cilvēkiem un notikumiem, tās ir daudz smalkākas vibrācijas, kuras viņa sajūt un tādā veidā palīdz cilvēkiem ieraudzīt  savu situāciju citā gaismā, rast entuziasmu, spēku un cerību doties uz priekšu un baudīt un izdzīvot visu ko dzīve piedāvā. Ruta ir kā enerģijas lādiņš, kas piepilda ar savu starojumu visu apkārtējo pasauli un viņas dzīvesprieks un aizrautība pielīp visiem, kas ir ap viņu.

Rutas izveidotais centrs ”Baltā studija”  ir brīnišķīga pulcēšanās vieta visiem tiem, kas atrodas iekšējas harmonijas meklējumos un vēlas labāk iepazīt sevi un apkārtējo pasauli. Skaitļi, planētas, zīmes, akmeņi – tas viss ir izzināšanas vērts un paver jaunu perspektīvu kopējā pasaules ainā.

Mana pieredze, apmeklējot nodarbības ” Baltajā studijā” , rāda, ka ne vienmēr  pašas svarīgākās ir iegūtās teorētiskās zināšanas, visbiežāk daudz vērtīgāka ir satikšanās, kopā būšana un dalīšanās ar citiem cilvēkiem.  Ruta ap sevi pulcē brīnišķīgus cilvēkus – gan centra apmeklētājus, gan pasniedzējus. Tas ir forši, ka pasaulē ir tādi cilvēki kā Ruta, kuru gribas satikt vēl un vēl. Pat, ja ļoti aizņemta, vienmēr atstāj otram sajūtu, ka durvis ir vaļā, tu esi gaidīts un es priecājos tevi redzēt. Un vienmēr atgādina gan sev, gan citiem, ka pasaule ap mums ir mūsu spogulis :)

Par ” Balto studiju” vairāk uzzini mājas lapā: http://www.baltastudija.lv