Neirografika

Neirografika – radoša realitātes transformācijas metode. (Metodes autors  krievu psihologs Pāvels Piskarevs)

Mana tikšanās ar šo metodi jau 2016.gadā ir tik pašsaprotama un likumsakarīga, ka rodas sajūta – viss ko esmu darījusi līdz šim ir bijis ceļš uz neirografiku :). Sākot ar krāsu pasaules izzināšanu, mandalu pasaules iepazīšanu un beidzot ar fraktāļu  un 12 kvadrātu zīmēšanas metožu apguvi. Un te nu tā ir ieradusies :), gandrīz vai pati pieklauvējusi pie manām durvīm – NEIROGRAFIKA!

Pavisam jauna metode, kas dzimusi tikai 2015.gada aprīlī – metode, kurā integrēts tik daudz jau man zināmu lietu jaunā, unikālā veidā – tā piešķirot visam brīnumaina veseluma, pilnības, jaunu iespēju un kosmiskas perspektīvas dimensiju.

Kad zīmēju pēc neirogrāfiskā algoritma, ir sajūta, ka es daru kaut ko pazīstamu, kaut ko, kas ”ierakstīts” manā ķermenī, gēnos, šūnās. Kaut kas pavisam konkrēts – tavas domas un ķermeņa reakcijas – dod zīmes – tu esi uz pareizā ceļa – turpini! Neirografika ļauj dziļā līmenī sajust sevi kā neaptverama visuma daļu un mijiedarboties ar to. Tā ir metode, kas savieno sevī netveramo un nenojaušamo (neapzināto) ar pavisam konkrēto un apzināto.

Jūtos tā itkā vienmēr būtu gribējusi zīmēt kaut ko šādu, bet bieži vien dzīves laikā iegūtie stereotipi un vērtības ir traucējušas izpausties tik brīvi, radoši un neierobežoti kā to piedāvā neirografika.

Līdz šim neesmu jutusi tik lielu vēlēšanos dalīties ar citiem savās prasmēs un informācijā, bet šis ir gadījums, kad esmu burtiski pārņemta ar sajūtu, ka par šo metodi vajadzētu uzzināt ikvienam, lai dotu iespēju izbaudīt brīnumu, kuru sauc par realitātes modelēšanu.

Esmu apguvusi daudzus neirografikas algoritmus gan instruktores Jevgeņijas Astahovas vadītajos treniņos, gan Pāvela Piskareva vebināros , gan Neirografikas institūta instruktoru kursā un esmu entuziasma pilna strādāt ar šo metodi un protams dalīties pieredzē.

Par  plānotajiem ”Lietotāja” kursa un citiem neirografikas semināriem un meistarklasēm vienmēr var uzzināt lapas sadaļā ”Aktualitātes”.

Vairāk par šo metodi lasi sadaļā ”Par metodi”