AuraSoma

Krāsu terapija Tavai dvēselei

AuraSoma ir aizraujošākā sevis pilnveidošanas metode ar kādu līdz šim esmu sastapusies!

Tā ir sistēma, kas aizved mūs pie visaktuālākajiem un svarīgākajiem mūsu dzīves aspektiem – atklāj tos, palīdz izprast un dziedināt. Turklāt ļoti saudzīgā un maigā veidā,  ik brīdi saglabājot mūsu brīvo izvēli un pašnoteikšanos.

AuraSomas pamatinstruments jeb ”sirds” ir 119 divkrāsainās ekvilibrumu pudelītes. Sekojot principam, ka krāsas, kuras  izvēlamies atspoguļo mūsu vajadzības visdziļākajā līmenī, AuraSoma dod iespēju atklāt mūsu stiprās puses un potenciālu, kā arī uzzināt par sevi to, ko bieži vien slēpjam paši no sevis, lai nejustos sāpināti. Patiesībā, tieši izaicinājumi un šķēršļi ar kuriem sastopamies, var kļūt par mūsu dāvanām.

Es teiktu, ka AuraSomas pudelītes ir zemapziņas durvju atslēgas un pavadoņi ceļā pie mūsu brīnišķīgās patiesās būtības!

B55.pudelīte

Aura somas pudelīte nr.5, (dzeltenais un sarkanais) saucas “Saullēkts/saulriets” ….dienas sākums un dienas beigas…..katra diena kā iespēja kaut kam jaunam….

Šī pudelīte ir par to kā gudri lietot (izpaust) savu enerģiju……darīt labāko, ko mēs varam šodien….

20140414_23125713.pudelīte

Aurasomas pudelīte nr.13 saucas” Pārmaiņas jaunajā ērā”  (baltais un zaļais) – Jaunais var ienākt tikai tur, kur ir brīva vieta…..atlaižot pagātni, radam šo brīvo vietu…. baltais un zaļais, kā vieta, kur satiekas debesis un zeme,……kā jauns sākums, jo pēc katras ziemas seko pavasaris……kā mīlestības apsolījums

Turklāt vienīgā pastāvīgā lieta ir pārmaiņas

20140717_18045014.pudelīte

Aura Somas 14. pudelīte saucas ” Gudrība jaunajā gadsimtā “. Zelts simbolizē Tavu iekšējo gudrību, kas tev ir dabas dota un arī papildināta dzīves pieredzē, neatkarīgi no tā cik skolās esi mācījies …… atbrīvo to, atmet aizspriedumus, ļauj tai spīdēt …. un izjūti patiesu un dziļu prieku, jo Tu esi pilnība

20140527_16285916.pudelīte

Aura somas 16.pudelīte saucas ” Violetā mantija”. Violetā ir transformācijas un garīguma krāsa, arī skumju un sēru krāsa….. Violetās krāsas pārņemti uzdodam jautājumus – kas es patiesi esmu? kāpēc esmu šeit? kāda tam visam jēga?……………. kalpošana, žēlsirdība, arī klusēšana…….. Jebkas ko es daru no sirds ir dziedinoši un ienes vairāk gaismas……gan meditācija, gan trauku mazgāšana

img1462217826997 22.pudelīte 

Aurasomas 22.pudelīte saucas ”Atdzimšana” jeb ”Atmošanās” . Vai var atrast vēl piemērotāku vārdu pavasarim? Prieks (dzeltenais) un mīlestība (rozā) abi kopā! Mīlestība ir ieelpā un mīlestība ir izelpā. Gribas pazaudēt sevi mīlestībā. . . jo mīlestībā pasaule ir vienota! Un ja vēl nebaidīties vilties mīlestība, nebaidīties būt atraidītam – tas izklausās pēc patiesas brīvības . Un ko tik es varu, kad esmu brīva !!!

20150215_15040126.pudelīte

Aura Somā 26.pudelīte saucas ” Ēteriskais glābējs” – tā ir krāsa, kas palīdz atgūt veselumu pēc emocionāliem pārdzīvojumiem, šoka un fiziskām traumām. Tā ir visvairāk lietotā Aura Somas pudelīte pasaulē! Oranžā! Spilgta un divējāda – tā ir vitalitātes, prieka un dzīvības enerģijas pilna krāsa, kas atjauno dzīvotprieku. Tā ir gan klaunu, gan budistu krāsa! Oranžais ir arī signāls, kas liek būt uzmanīgam. Oranžo vesti uzvelk tie, kas strādā uz ceļa, lai saglabātu savu dzīvību/veselumu!

20140830_14375027.pudelīte

Aura Somā 27.pudelīte saucas ‘‘Robins Huds”. To izvēlas pašpārliecinātie, izturīgie, izlēmīgie un neatlaidīgie. Tie, kas ar savu entuziasmu aizrauj citus. Aizrauj tāpēc, ka paši seko savai sirdij un dara visu no sirds :))

Zaļais un sarkanais – Iņ un Jaņ, sievišķais (zaļais) un vīrišķais (sarkanais). Te ir tas pēc kā tik ļoti tiecamies – harmonija

20140616_14290840.pudelīte

Sarkanā un zelta – enerģija un gudrība -gudrība, kura mājo katrā no mums un kuru mēs izpaužam pasaulē ar savu darbību. Kad darbojamies atbilstoši savām iekšējām sajūtām (sirds gudrībai), enerģija plūst brīvi un mēs esam veseli un izstarojam mīlestību.

Aura somas 40.pudelīte saucas ” Es esmu” . Tas ir arī par to, ka dažreiz jūtamies neapmierināti un dusmīgi, jo neesam rīkojušies tā kā iekšēji jutām. Esam centušies atbilst kādām iedomātām citu cilvēku gaidām par mums.

20140625_17002341.pudelīte

Aura somas 41.pudelīte saucas ” Gudrība” jeb ” Eldorado” . Eldorado – leģenda – vieta kur viegli un bez pūlēm var iegūt lielu bagātību … Tikai vai šāda vieta eksistē??? Dzīve bieži vien ir ”jautra”, jo meklējam zeltu visur…tikai ne sevī pašā…Zelts….gluži kā uguns, var gan ienest gaismu un siltumu, gan sadedzināt, gan sniegt prieku, gan nogalināt….

20140512_143600 42.pudelīte

Aura somas 42.pudelīte ar nosaukumu ” Raža”. Zeltaini dzeltenā ir nobriedušu graudu krāsa – tāpat kā laukā izaug tas, ko iesējam, tāpat mūsos pašos briest un vairojas tas ko atbalstam………Dzeltenā, kā atgādinājums – Ko sēsi, to pļausi !!!!:)

Dzeltenā krāsa ir arī prieka, saules gaismas un intelekta krāsa. Jo lielākā saskaņā esam paši ar sevi, jo vairāk gaismas izstarojam pasaulē!

img1474998640634243.pudelīte:

Aurasomas 43.pudelīte (tirkīzs) saucas ”Radošums”.
Radošums ir par mūsu emocijām.
Kad ļaujam sev just un emocijām brīvi plūst, atveram sevi radošuma plūsmai – turklāt visās jomās….tad esam mākslinieki, lai ko mēs darītu.
Emocionāls sasalums ir radošumam pretējs stāvoklis – kad nevaru vai nespēju paust savas jūtas – vēsums un sastingums tad ir klātesošs it visā.
Tas viss ir par tirkīzu!!! Ļaujies plūsmai!

B4646.pudelīte:

Aura somas pudelīte Nr.46, ” Ceļinieks” ( zaļā un aveņu krāsa) – Atveries mīlestībai !!!   Katrā mīt dievišķais…….kad daram to, kam esam paredzēti, izjūtam to līdz savai dziļākai būtībai……

Meklējot dievišķo esam kā ceļinieki……dažreiz rodas sajūta, ka nekur nav mūsu īstā vieta, līdz pienāk brīdis, kad saprotam – lai kur mēs būtu, lai ko mēs darītu, esam mājās……

Baltais 5454.pudelīte 

Baltais – kaut kas tīrs, neskarts…kā sniegs kalnu virsotnēs, kā līgavas kleita…….

Baltais, arī ir kapitulācijas karogs – kad visa kā ir par daudz, tik daudz, ka dzīvei pazudušas krāsas…..dažreiz ir jāpadodas, lai varētu atkal uzvarēt.

Baltajā, gluži kā melnajā ir apslēpts VISS, jautājums tikai , vai to redzi vai nē……

Aura Somas 54.pudelīte saucas ”Serapis Bey” un tā aicina attīrīties……

6767.pudelīte

Ir noticis brīnums – izauguši pirmie pavasara redīsiņi….

Novērtēt sīkas lietas ikdienas dzīvē – par to ”runā” Aura Somas 67.pudelīte, kas saucas ”Dievišķā mīlestība”. Mīlestība sīkumos aizved pie Dievišķās mīlestības……..

20140402_17011769.pudelīte

Aurasomas pudelīte nr.69 ”  saucas  ”Skanošais zvans” …..zvana skaņas visbiežāk izmanto, lai cilvēkus aicinātu pie Dieva. Tas ir kā atgādinājums, ka mīlestība vienmēr ir pieejama…..aveņu un baltais……….mīlestība ir sīkumos!!! Tas, kas notiek pašreiz ir labākais, kas ar mums var notikt! Būt šeit un tagad nozīmē dzīvot …..:)

img1454002231485       80.pudelīte

Aurasomas 80.pudelīte saucas ”Artemīda” – rozā un sarkans. Nu protams, ka tas ir par mīlestību. Rozā ir vismaigākā no krāsām, tā ir beznosacījuma mīlestības krāsa, bet sarkanā – enerģijas, drosmes un realizācijas krāsa. Kad patiesi mīlam sevi un spējam atlaist visus rūgtumus, tad varam būt saskaņā ar sevi gan iekšēji, gan būt mēs paši komunikācijā ar citiem. Tad varam realizēt savus sapņus un arī viegli tikt galā ar dzīves materiālo pusi.
Vienmēr ar kaut ko ir jāsāk – vislabāk ir kaut ko reāli izdarīt savu sapņu piepildīšanai, kaut tikai sīkumu, un tas arī būs solis tuvāk sev pašam.

20150310_08183582.pudelīte:

Aurasomas 82.pudelīte saucas ”Kalipso” – tas ir aicinājums atvērt sirdi kaut kam jaunam savā dzīvē….nu gluži kā pavasarī….:)  Zaļais un oranžais – sirds un prieks. Kā ienest prieku sirdī? -…. dziedinot ”grūto” bērnību :), atbrīvojoties no bailēm un uzticoties sev……

20151020_12512883.pudelīte

Aura Somas 83.pudelīte saucas ‘Sezam Atveries”. Tā ir kā saulaina rudens diena, kad kļavu lapās staro zelts, bet debesīs atspīd Vidusjūras tirkīzs. Garie rudens vakari tik piemēroti kopā sanākšanai un komunikācijai. Tas ir laiks, kad vari izpaust savus talantus radoši darbojoties! Radoša pašizpausme vairo prieku Tevī (to dziļo prieku, kura ir bezgalīgi daudz katrā no mums) un Tu vari dalīties tajā ar citiem. DALIES PRIEKĀ!!!!

img145400185660390.pudelīte

Aurasomas 90.pudelīte saucas ”Gudrības glābējs” (zelts/tumša madženta). Lai arī cik atšķirīgi mēs katrs būtu, vienojošais ir – dziļi katrā no mums mītošā mīlestība. Dažāda veida bailes, gan racionālas, gan iracionālas un sevis sodīšana par savām pat sīkākajām kļūdām, bieži neļauj šo mīlestību izpaust ārējā pasaulē.
Atbrīvo savas bailes!… Kā ? …Ieejot tajās līdz galam…satiekoties ar tām….. Tas ļaus tev savienoties ar mīlestību sevī un izjust prieku pat grūtās situācijās.

Kad atbrīvojam bailes (zelts), varam savā priekā un gudrībā (zelts) dalīties ar citiem, esot par Dieva dotu skolotāju citiem, pat ja nestrādājam šajā profesijā.

20150505_16481694.pudelīte

Aura Somas 94.pudelīte saucas ”Erceņģelis Mihaels” . Tas ir stāsts par uzticēšanos dzīves plūdumam, par ļaušanos augstākai gribai – notiks tas, kam jānotiek! Bieži tas nemaz nav vienkārši, nolikt malā savas vajadzības, savu ego un uzticēties dzīves procesam. Dažkārt ir jāsatiekas ar savām bailēm (dzelteno), lai kļūtu brīvs no tām un iegūtu mieru (zilo).

20140717_17552095.pudelīte

Aura somas 95. pudelīte saucas ”Erceņģelis Gabriēls” – tā ir kā vēstnese, ka mums ir dots viss, lai dzīvotu saskaņā ar savu būtību un sūtību……   Aveņu un zelta krāsa – dievišķā mīlestība, kas ir vienmēr ar mums(aveņu krāsa) un visas pasaules uzkrātā pieredze, kas ir pieejama ikvienam(zelts); apzināšanās, lai kas ar mums notiktu, lai ko mēs darītu, viss ir saskaņā ar Dieva plānu.

20140512_142304104.pudelīte

Aura somā 104.pudelīte ar nosaukumu ” Erceņģelis Čamaels” , erceņģelis kurš aizsargā un dalās mīlestībā un līdzjūtībā. Tas ir jauns mīlestības sākums un brīvība! Brīvība ir – būt brīvam no spriedumiem un pieņemt visu kā ir.

Rozā un aveņu krāsas….. abas tik sievišķīgas!  Katrā cilvēkā mīt sievišķā puse – maigums un intuīcija. Kad pieņemam savu sievišķo pusi un uzticamies tai, tad kļūstam pieņemošāki un akceptējam gan sevi gan citus – ” VISS IR TĀ KĀ IR !!!!” . . .

20141204_105127111.pudelīte

 Aura Somas 111.pudelīte saucas ‘”Erceņģelis Daniels” . Daniela īpašības ir patiesība un harmonija. Ir svarīgi rūpēties par tuvām attiecībām, laulību un partnerību. Attiecību skaidrība (brīvība no meliem un slēptām manipulācijām) dod harmoniju un viegluma sajūtu un tad savas jūtas varam paust brīvi un viegli. Karaliski zilais un olīvu -tas ir krāsu savienojums, kurā var gūt pilnīgu skaidrību par to, kas ir patiess un kas nav. Tas ir skaidrs redzējums apvienots ar intuīciju.