Iedvesmas Cilvēki

Mūsos katrā ir dievišķa dzirksts!

Daudzos šī dzirksts ir ļoti spoža, un tos es saucu par ”Iedvesmas cilvēkiem”.

Neirografikas metodes autors – supertalantīgs un harizmātisks cilvēks.

Es nepazīstu Matīsu personiski, esmu galvenokārt sekojusi viņa aktivitātēm internetā un piedalījusies dažos semināros. Matīsam piemīt īpašs valdzinājums, kuru varu izskaidrot tikai ar to, ka viņš dara to, kam ir paredzēts. Viņa patiesums, vienkāršība, skaidrība, ļaušanās dzīvei un brīvība ir fascinējoša. Ir skaidrs, ka mums katram piemīt harizma jeb īpašs starojums, ja darām to, kas mums patīk….

Ir forši, ka viņš ir! Un iedrošina skatīties uz pasauli ne tikai ar acīm ???? un dara to pieejamu visiem!

Matīsa aktivitātēm var sekot lapā: http://www.art-of-peace.info

Šeit video, kurā manuprāt pateikts viss svarīgākais ????

Lana ir astroloģe. Un es esmu piedzīvojusi viņas jauko klātbūtni cenšoties iegūt kaut nelielu priekšstatu par šo seno zinātni. Iespējams Lanai ir vēl daudz citu talantu par kuriem es neko nezinu ???? Bet galvenais ko es apbrīnoju Lanā ir viņas emocionālais līdzsvars, korektums un skolotāja talants. Dabas dota inteliģence ir tas, kas manās acīs visvairāk raksturo Lanu. Spēja saglabāt mieru, būt pazemīgai un pieņemošai, atbalstošai un saprotošai, pacietīgai un izskaidrojošai un vienlaicīgi priecīgai un atvērtai. Miers, harmonija, sakārtotība ir tās enerģijas, kas ienāk ikvienā, kas ir Lanas klātbūtnē. Un tas ir tik forši, ka gribas tikties vēl ????

Jau vairāk kā pieci gadi, kopš ik pa laikam baudu brīnišķīga cilvēka klātbūtni.  Ruta ir neformālās izglītības centra ” Baltā studija”  vadītāja.  Cilvēks, kurš prot priecāties par dzīvi, aizraut un ieinteresēt citus mācīties ko jaunu, atbalstīt un motivēt grūtos brīžos katram vispiemērotākā un atbilstošākā veidā.  Rutu satiku, apmeklējot numeroloģijas semināru, kad biju nolēmusi tuvāk iepazīt skaitļu pasauli, lai izprastu  neatlaidīgos skaitļu vēstījumus ar kuriem saskaros vairāku gadu garumā.

Numeroloģija ir Rutas aizraušanās, kas strādājot ”Baltajā studijā” ir pāraugusi profesionālā darbībā. Tomēr sarunās ar Rutu ir sajūta, ka tie nav tikai skaitļi, kas sniedz viņai informāciju par cilvēkiem un notikumiem, tās ir daudz smalkākas vibrācijas, kuras viņa sajūt un tādā veidā palīdz cilvēkiem ieraudzīt  savu situāciju citā gaismā, rast entuziasmu, spēku un cerību doties uz priekšu un baudīt un izdzīvot visu ko dzīve piedāvā. Ruta ir kā enerģijas lādiņš, kas piepilda ar savu starojumu visu apkārtējo pasauli un viņas dzīvesprieks un aizrautība pielīp visiem, kas ir ap viņu.

Rutas izveidotais centrs ”Baltā studija”  ir brīnišķīga pulcēšanās vieta visiem tiem, kas atrodas iekšējas harmonijas meklējumos un vēlas labāk iepazīt sevi un apkārtējo pasauli. Skaitļi, planētas, zīmes, akmeņi – tas viss ir izzināšanas vērts un paver jaunu perspektīvu kopējā pasaules ainā.

Mana pieredze, apmeklējot nodarbības ” Baltajā studijā” , rāda, ka ne vienmēr  pašas svarīgākās ir iegūtās teorētiskās zināšanas, visbiežāk daudz vērtīgāka ir satikšanās, kopā būšana un dalīšanās ar citiem cilvēkiem.  Ruta ap sevi pulcē brīnišķīgus cilvēkus – gan centra apmeklētājus, gan pasniedzējus. Tas ir forši, ka pasaulē ir tādi cilvēki kā Ruta, kuru gribas satikt vēl un vēl. Pat, ja ļoti aizņemta, vienmēr atstāj otram sajūtu, ka durvis ir vaļā, tu esi gaidīts un es priecājos tevi redzēt. Un vienmēr atgādina gan sev, gan citiem, ka pasaule ap mums ir mūsu spogulis ????

Par ” Balto studiju” vairāk uzzini mājas lapā: http://www.baltastudija.lv

Sarmīte Makarova – pirmo reiz uz Sarmītes vadīto mandalu zīmēšanas semināru ciklu iesācējiem aizgāju 2013.gada rudenī. Pirms tam biju nopirkusi mandalu krāsojamo grāmatu un izkrāsojusi pāris mandalas, bet man neizdevās sajust neko tādu, kas man liktos noderīgs vai aizraujošs. Grāmata stāvēja neizkrāsota ilgu laiku. Tomēr intuīcija man neatlaidīgi čukstēja: „Tur kaut kam ir jābūt!”.
Tagad mandalas ir regulāri manas dzīves pavadoņi. Tas viss pateicoties Sarmītei. Nezinu kas mani pirmajās Sarmītes nodarbībās aizrāva vairāk, mandalu zīmēšana, vai pati Sarmīte – apburoša, harizmātiska, skaista, ar jauku balsi un skanīgiem smiekliem. Neskatoties uz to, ka semināru apmeklētāju skaits bija liels, arvien palika sajūta, ka Sarmīte runā īpaši un ar katru. Vienmēr bija kāds teikums vai pat vairāki, kuri likās ir domāti tieši man. Fantastiski redzēt cilvēku, kurš ir savā īstajā vietā, dara to, kas pašu aizrauj un sagādā prieku. Pašpārliecinātība ir apburoša Sarmītes veidolā, jo tā izpaužas viņas mīlestība uz sevi un citiem. Ar humoru un apbrīnojamu vieglumu viņa runā pat par sarežģītām un ne tik priecīgām lietām. Un visbeidzot, viņa ir tā, kas liek uzsvaru uz mācīšanos caur darīšanu.
Man vajadzēja uzzīmēt tikai pāris mandalas, lai sajustu ko tas viss nozīmē. Tagad mandalas mani gan uzlādē, sniedzot iedvesmu un enerģiju, gan mazina spriedzi, kad esmu saspringta vai nogurusi, gan sniedz atbildes uz jautājumiem, palīdzot labāk izprast sevi. Ļoti vēlos, lai arī citi izjūt šīs pozitīvās sajūtas vai vismaz iegūst mandalu zīmēšanas pieredzi. Sarmīte noteikti ir ideālais cilvēks pie kura doties, lai iemīlētu mandalas. Arī pati esmu vienmēr gatava dalīties savā pieredzē un iedvesmot  ielūkoties mandalu krāsainajā un dvēseli dziedinošajā pasaulē. Par Sarmītes organizētajiem semināriem vairāk var uzzināt mājas lapā http://www.mandalupasaule.lv 

Ja Tu vēl nepazīsti krāsu pasauli, tad Olga ir īstais cilvēks, kas tevi tajā ”ievedīs”.  Domāju, ka viņa zina gandrīz visu par krāsu redzamajām un neredzamajām īpašībām un vēstījumiem. Olga ir Aura-Somas skolotāja – zinoša, pieredzējusi, sava darba entuziaste.  Laikam es krāsu terapiju Aura -Soma pirms trīs gadiem sāku apgūt divu iemeslu dēļ – pirmkārt, tāpēc, ka burtiski iemīlēju krāsainās Aura-Somas pudelītes, otrkārt, tāpēc, ka  mani iedvesmoja Olgas pārliecinošais, aizrautīgais un erudītais pasniegšanas veids.

Ja Aura-Soma būtu tikai materiālās pasaules produkts, es teiktu, ka Olga ir sieviete – biznesmene ???? . Viņas spējas organizēt, vadīt, pārliecināt, motivēt un aizraut ir milzīgas. Domāju, ka katrs, kurš satiek Olgu, saņem tieši to pēc kā nācis un tieši viņam vispiemērotākā veidā. Un pats galvenais, kas pārliecina – Olga pati un viņas ģimene ir fantastisks piemērs kā darbojas krāsu terapija – viss tiek pamēģināts pašas dzīvē.

Cilvēkus visbiežāk piesaista tie, kas spēj iedvesmot, tātad tie, kas dāvā savu enerģiju, tie, kas prot īstā brīdī iedot īstos ”instrumentus” un palīdz vairot ticību saviem spēkiem. Olga tāda ir !

Vēl par Olgu man gribas atzīmēt kādu īpašu lietu, kuru es nosauktu par sabiedrības saliedēšanu. Olgas izveidotā Auralife studija ir vieta, kur satiekas dažādās valodās runājoši cilvēki un jūtas kopā brīnišķīgi, jo barjeras pazūd, kad vieno Aura-Soma.

Esmu patiesi pateicīga Olgai par iespēju apgūt Aura-Somu šeit Latvijā un ļoti novērtēju viņas ieguldīto darbu, lai tas varētu notikt.

Iesaku katram iepazīties ar viņu un  piedzīvot Olgas pozitīvās enerģijas un krāsu vibrāciju pieskārienu. Olga ir brīnišķīgs konsultants, kuru droši varu ieteikt situācijās, kad jūtat, ka Jūsu dzīve izmet kādu Jums nesaprotamu līkloci ????

Par Olgas organizētajām aktivitātēm vienmēr var uzzināt viņas mājas lapā http://www.auralife.lv

Santu iepazinu apmeklējot viņas organizētos krāsu seminārus. Santa ir vēl viens cilvēks, kurš seko savai sirdij, pat tad, ja reizēm tas ir liels izaicinājums. Enerģiska, vitāla, stipra, bet reizē sievišķīga. Savos semināros Santa demonstrē milzīgu erudīciju visdažādākajās tēmās , kas saistītas ar viņas trīs galvenajām darbības jomām – krāsu terapiju, astroloģiju un cilvēku arhetipiem no sengrieķu un romiešu mitoloģijas perspektīvas. Viņa dalās ar šīm zināšanām nesavtīgi, bez jebkādiem ierobežojumiem.  Personīgā pieredze šo zināšanu nodošanu padara dzīvu un emocionālu, atverot arī klausītājus vēlmei dalīties.  Lielais informācijas daudzums ar kuru viņa viegli un strukturēti operē liecina par ļoti veiklu un elastīgu prātu, bet ne tikai prāts ir viņas stiprā puse. Santas iesaistīšanās dažādos notikumos, liecina par viņas drosmi, spontanitāti, entuziasmu un spēju noticēt fantastiskām idejām, kad citi vēl šaubās. Santa ir ģimenes cilvēks, kuram bērni un tuvie cilvēki ir vislielākā vērtība. Šī sajūta nemanāmi vijas cauri visam par ko Santa runā. Viņa ir cilvēks, kurš daudz strādājis ar sevi un kuram ir ar ko dot citiem.

Lai dalītos, Santa ir izveidojusi mājas lapu http://www.dveseleszieds.lv   , kurā varat lasīt par viņas organizētajiem pasākumiem.

Igors Kudrjavcevs – Cigun skolotājs, vairāku grāmatu autors, veselīga dzīvesveida popularizētājs un veicinātājs. Par ko es apbrīnoju Igoru visvairāk – par viņa entuziasmu, neatlaidību un enerģijas daudzumu. Kad sociālajos tīklos sekoju līdz Igora aktivitātēm, tā vien šķiet, ka Igors ir ‘’daudzskaitlī’’ :), jo ir patiess izbrīns kā viens cilvēks var paspēt izdarīt tik daudz – rakstīt, mācīt, atbalstīt, dziedināt, izteikt viedokli par dažādām tēmām, ierosināt, organizēt un tā bez gala… Zinu, ja jautātu pašam Igoram, viņš atbildētu ar vienu vārdu – Cigun :)! Un tieši par to, ka Cigun spēj darīt brīnumus, Igors visus pārliecina gan teorētiski, gan praktiski, turklāt darot visu ar milzīgu aizrautību un entuziasmu.   Man patīk arī kā Igorā savienojas zinātniskais prāts un erudīcija ar dzīves pieredzē uzkrāto gudrību.

Ikviens, kas jebkad pamēģina Cigun, visbiežāk ātri vien sajūt tā pozitīvo iedarbību uz veselību un  vairs nav nepieciešama tālāka pārliecināšana par Cigun efektivitāti. Šaubu, neziņas un dažkārt neticības pilns ir tikai pirmais solis ceļā uz šo brīnumaino vingrošanu, un te nu Igora ieguldījums ir milzīgs, jo, manuprāt, ar savu prasmi aizraut citus, pārliecināt, demonstrēt, skaidrot un virzīt viņš ir radījis veselu Cigun kustību Latvijā. Igora Cigun skolas beidzēji  strādā kā instruktori daudzās Latvijas pilsētās, padarot šo vienkāršo un iedarbīgo vingrošanu pieejamu ikvienam. Tādā veidā nododot savas zināšanas un pieredzi, Igors kalpo vispārējam sabiedrības labumam. Ja kāds jautātu, kur apgūt Cigun pamatus, es droši ieteiktu ikvienu Igora apmācīto Cigun instruktoru. Igora skola iedod ne tikai skaidru, strukturētu informāciju un prasmes, bet arī tās sajūtas, ar kurām iepriekš raksturoju pašu Igoru – pārliecību, entuziasmu, ticību, enerģiju un vēlmi dalīties.

Starp citu,  Igors ar informāciju dāsni dalās arī savā mājas lapā www.labsajuta.lv

Artūrs ir brīnišķīgs!!!!

http://www.artursita.ru

https://www.facebook.com/ArturSitaEng

Skaties vienu no jautrākajiem Artūra video  šeit :

http://artursita.ru/archives/category/video