Skaitļi tavā mandalā

Izmanto skaitļu brīnumaino iedarbību zīmējot mandalas!

Katrs skaitlis mums piedāvā dāvanu jeb atbalstu, kuru mēs varam izmantot, lai virzītos pa dzīvi. Intuitīvajās mandalās skaitļi  norāda arī uz mūsu vajadzībām, vēlmēm un iekšējiem procesiem.

Skaitļa 1 dāvana ir Vienotība. Caur skaitli 1 mēs atceramies mūsu vienotību ar visu, kas radīts šai pasaulē. Skaitlis 1 mums palīdz nejusties apjukušiem un bezcerīgi vientuļiem šai noslēpumainajā un bieži vien prātam neizprotamajā pasaulē.

Tas ir arī jauna sākuma skaitlis, zīme, ka tūlīt sāksies jauns laiks, ka ir sagaidāma jauna pieredze, jauns ceļš. Viens nozīmē arī pašpārliecinātību, iniciatīvu, oriģinalitāti, kā arī egoismu. Vieninieks mandalā var norādīt uz vajadzību pēc lielākas koncentrēšanās uz kaut ko savā dzīvē.

Skaitļa 2 dāvana ir Polaritāte jeb dualitāte. Tas parāda mums, ka pretstati piesaista. Atšķirīgs, bet ne atdalīts. Tā ir magnētiska deja, kas dod enerģiju visumam.

Skaitlis 2 ir arī attiecību skaitlis. Tas simbolizē līdzsvaru un harmoniju, bet var norādīt arī uz nesaskaņām attiecībās. Divi var norādīt arī uz diviem ES: viens, kuru rādām apkārtējai pasaulei, otrs – iekšējais ES. Skaitlis 2 mandalā, iespējams, pareģo jaunas attiecības – jaunu draugu, mīļoto vai biznesa partneri.

Skaitļa 3 dāvana ir Iniciēšana/Ierosināšana. 3 ir dzirkstele, entuziasms, kas virza mūs uz priekšu, tas ir kā degviela mūsu gribai, lai pārvērstu mūsu vēlmes un sapņus realitātē.

Skaitlis 3 ir enerģija, kustība un radoša izpausme. Ja skaitlis trīs parādās mandalā, tas norāda neatkarīgu virzīšanos uz priekšu – no ģimenes, attiecībām vai darba, kas nesniedz izaugsmi.

Skaitļa 4 dāvana ir Kārtība/stabilitāte. Tas ir sazemējums, materiālās pasaules stabilizējoša kvalitāte, kas palīdz mums izdarīt reālas taustāmas lietas.

Skaitlis 4 pārstāv zemi, stabilitāti, līdzsvaru un pamatu. Četri mandalā – vēlme pēc stabilitātes un vajadzība pēc līdzsvara un harmonijas.

Skaitļa 5 dāvana ir Dzīvības spēks. Tā ir neizsmeļama vitalitāte un pārpilnība, kas ir mums pieejama jebkurā laikā, kad vien tā mums ir vajadzīga.

Skaitlis 5 ir arī aktivitātes, ceļojumu un piedzīvojumu skaitlis. Kad pieci parādās mandalā, tas nozīmē, ka esi gatavs kādam ceļojumam – uz citu pilsētu vai valsti vai garīgam ceļojumam, kas atvērs citu apziņas līmeni. Pieci nozīmē arī personīgo un garīgo izaugsmi, brīvības alkas.

Skaitļa 6 dāvana ir Harmonija.  Tas runā par atbalstu un rūpēm par ģimeni un tuvāko vidi, kas dod mums piepildījuma un  veseluma sajūtu.

Skaitlis 6 ir arī līdzsvars starp pretstatiem: vīrietis-sieviete, uguns-ūdens, gaiss-zeme utt. Sešinieks mandalā var norādīt uz vēlmi pēc pilnvērtīgām, harmoniskām attiecībām ar pretējo dzimumu, vēlmi pēc radošas darbības – mākslā, mūzikā u.c.

Skaitļa 7 dāvana ir Intuīcija/Iztēle/Gaišredzība. Tas parāda mums, ka dzīve ir kaut kas vairāk nekā mēs varam ar acīm ieraudzīt. Atkāpjoties soli atpakaļ no aktuālās situācijas, mēs varam iegūt plašāku perspektīvu un ieraudzīt jaunas patiesības.

Skaitli 7 uzskata par mistisku skaitli. 7 simbolizē intuīciju, jūtīgumu un iekšējo gudrību. Cilvēki, kuriem ir saikne ar septiņi atrodas saskaņā ar dabu un kosmisko enerģiju. Kad septiņi parādās mandalā, cilvēkam nepieciešams laiks vienatnei un pārdomām.

Skaitļa 8 dāvana ir Meistarība. Tas atklāj šķietami ierobežotās pasaules bezgalību. Ienesot materiālajā pasaulē garīgo perspektīvu, mēs varam darboties ar patiesu spēku un pārliecību.

8 ir augšupejas un attīstības skaitlis. 8 simbolizē ritmu, atjaunošanos, karmu un atdzimšanu. Mandalā astoņi parādās kā spēka izpausme, ambīcijas, pašpārliecinātība un atbildības sajūta. Tas var nozīmēt arī ilgas pēc veseluma sajūtas, kā arī atjaunošanos pēc sarežģīta dzīves perioda.

Skaitļa 9  dāvana ir  Zināšana/Viedums. Tas apvieno visus mūsu resursus un zināšanas, veidojot dziļu pieredzes ‘’trauku’’, kuru mēs varam izmantot dodot ieguldījumu cilvēces attīstībā.

9 ir garīguma skaitlis. 3 x 3 apzīmē mūžību, pilnību un piepildījumu. Ja deviņi parādās mandalā, tas norāda uz vajadzību salikt kopā daudzās realitātes daļas vienā veselumā (vajadzība pēc veseluma),arī vajadzība pēc fiziskā, mentālā un garīgā līdzsvara.

Izmanto skaitļu spēku savā dzīvē!

Iegūstot izpratni par to, kā skaitļi darbojas tavā dzīvē, tu vari efektīvāk izmantot savus talantus un Visuma radošo enerģiju, lai veidotu tādu dzīvi kādu vēlies.

o  Tev būs noderīga personīgās numeroloģijas izpēte – tavs dzimšanas datums, dzīves ceļa skaitlis un vārda skaitlis.  Šim mērķim tev būs noderīgas numeroloģijas grāmatas un internets, piem. saite: http://numerology-thenumbersandtheirmeanings.blogspot.com/p/attributes-of-numbers-0-to-10.html  .

o Ja tev ir mīļākie skaitļi, tad izpēti to nozīmi un kādu enerģiju tie piesaista tavai dzīvei.

o Esi vērīgs, pamani skaitļus, kas regulāri parādās tavā dzīvē un skaties kādu ziņu tev tie sūta.

o Izvērtē, kuri skaitļi tev var palīdzēt sasniegt tavus mērķus un ‘’ienes’’ viņu enerģiju savā dzīvē, piem. radot mandalas.

 Sagatavots izmantojot www.divinetemplatecreations.com un www.mandalupasaule.lv materiālus