Video semināru kolekcija

Tev ir iespēja iegādāties piekļuvi semināra ierakstam un noskatīties sev ērtā laikā! Tu kļūsi arī par FB slēgtās grupas dalībnieku ar iespēju dalīties ar saviem darbiem, redzēt citu zīmētāju darbus, uzdot neskaidros jautājumus.

Dalībai meistarklasēs ir vēlamas vismaz nelielas priekšzināšanas neirografikā.

 

  Neirografikas meistarklases: Spirāles neirografikā (2 nodarbības)

1.nodarbība: Četri spirāļu veidi un to izmantošana savu mērķu sasniegšanai.
Zīmējot neirografiskos zīmējumus roka dažkārt pati ievelk spirāli. Un tas ir labi, ka uzticamies savai rokai, jo mūsu ķermenis ir gudrs un tas intuitīvi zīmē to, kas palīdz mums sasniegt vēlamos efektus. Neirografiskajos zīmējumos tas kā reaģē ķermenis ir svarīgākais. Kad spirāles uzzīmētas, tās visas izskatās līdzīgas, bet zīmēšanas procesā mūsu rokas virzība un uztvere ir cita.
Spirāle neirografikā var būt zīmējums pats par sevi, bet tā var būt arī detaļa zīmējumā. Dažkārt ‘’aizvest ‘’ zīmējumu īstajā virzienā var palīdzēt arī zināšanas par to kādu enerģiju tiecas radīt dažādu spirāļu tipi. Šajā meistarklasē runāsim par spirāļu veidiem un to izmantošanas variācijām, atkarībā no mūsu izvēlētās tēmas. Ļausimies spirāļu spēcīgajai enerģijai katrs izzīmējot sev aktuālu tēmu.

Darbam būs nepieciešams: Balts A4 papīrs, melni marķieri 1-2mm un krāsainie zīmuļi.

  1.  nodarbība: Autortehnika ‘’Došanas spēks’’

Meistarklase piedāvā neirografikas tehniku, kas ļauj ne tikai ieskatīties savos došanas un ņemšanas paradumos, bet arī palīdz sabalansēt enerģijas cirkulāciju un pamudina atvērties lielākam dāsnumam un arī saņemt to pēc kā ilgojamies.

Šī autortehnika apvieno sevī mūsu roku dziļi simbolisko nozīmi, apļa harmonisko spēku un spirāles enerģisko virzību ar neirografiskās līnijas unikālo spēju instalēt mūsu apziņā jaunus redzējumus, izpratnes un rīcības modeļus.

Mūsu patiesā būtība ir brīnišķīgi skaista, dāsna un devīga. Mūsu iespējas ir neierobežotas un bezgalīgas, kad esam harmonijā un dzīvojam saskaņā ar Dieva un dabas likumiem.  Materiālā pasaule, kas vienlaicīgi ir arī duāla pasaule ir kā treniņa laukums, kur ik mirkli tiekam izaicināti noturēt līdzsvaru-balansu-harmoniju. Došana ir cirkulācijas process! Dod un Tu saņemsi pretī!  Kad Tu dalies, Tevī rodas iepriekš neizjusts miers!

Zīmējot neirografiskos zīmējumus, mēs pasauli padarām par labāku vietu kur kopā būt!

Darbam būs nepieciešams: Balts rasēšanas papīrs A4 vai A3 formāts (šo tehniku labāk zīmēt A3 formātā, bet tehnikas apgūšanai var izmantot arī A4), melni marķieri 0.7-1mm, flomasteri, krāsainie zīmuļi.

Nodarbību vadītāja: Inga Lukašinska (neirografikas instruktore)

Kā iegādāties?

Nodarbību ieraksti pieejami FB slēgtā grupā. Lai iegūtu piekļuvi grupai un noskatītos nodarbības sūtiet pieteikumu uz e-pastu: inga.lukasinska@gmail.com.

Jums tiks nosūtīts rēķins. Pēc rēķina apmaksas tiksiet pievienots grupai
Abu nodarbību ieraksti kopā:  EUR 20

Tev ir iespēja iegādāties piekļuvi semināra ierakstam un noskatīties sev ērtā laikā! Tu kļūsi arī par FB slēgtās grupas dalībnieku ar iespēju dalīties ar saviem darbiem, redzēt citu zīmētāju darbus, uzdot neskaidros jautājumus.

Dalībai meistarklasēs ir vēlamas vismaz nelielas priekšzināšanas neirografikā.

Neirografikas meistarklases – ”Kvadrāti neirografikā” (2 nodarbības)

Pirmajā nodarbībā saruna par kvadrātu simbolisko, psiholoģisko vēstījumu, kā arī darbs ar sev aktuālu tēmu, lai sajustu un piedzīvotu kvadrātu spēku.

Otrajā nodarbībā tiek izmantoti neirostrukturēšanas elementi, konstruējot sakrālās ģeometrijas figūru no kvadrātiem.

Abas nodarbības piemērotas tēmām, kurās vēlamies, vai ir nepieciešama lielāka stabilitāte, pastāvīgums, pašpaļāvība, izturība. Arī zemes un sievišķais spēks!

Nodarbību vadītāja: Inga Lukašinska (neirografikas instruktore)

Kā iegādāties!

Nodarbību ieraksti pieejami FB slēgtā grupā ”Kvadrāti neirografikā”. Lai iegūtu piekļuvi grupai un noskatītos nodarbības, aizpildiet kontaktformu vai  nosūtiet pieteikumu uz epastu: inga.lukasinska@gmail.com.  Jums tiks nosūtīts rēķins. Pēc rēķina apmaksas  tiksiet pievienots grupai.

Abas meistarklases kopā: 20 EUR

Tev ir iespēja iegādāties piekļuvi semināra ierakstam un noskatīties sev ērtā laikā! Tu kļūsi arī par FB slēgtās grupas dalībnieku ar iespēju dalīties ar saviem darbiem, redzēt citu zīmētāju darbus, uzdot neskaidros jautājumus.

Dalībai meistarklasēs ir vēlamas vismaz nelielas priekšzināšanas neirografikā.

 Neirografikas meistarklases:  ”Sakrālie simboli iekšējam balansam (2 nodarbības):

Tiem ,kas vēlas apgūt sakrālo simbolu konstruēšanu un piedzīvot šo simbolu raidītās enerģijas un vēstījumus.

  1. Metatrona kubs – spēkam!
    Metatrona kubs ir spēcīgs instruments, kas balansē enerģiju, dziedina un veicina garīgo izaugsmi. Veidojot šo kubu ar savām rokām iegūstam kosmisko enerģiju, lai būtu harmonijā un spētu realizēt savus mērķus.
  2. Toroīda mandala – līdzsvarotai plūsmai un vienotībai ar Visuma Apziņas lauku.

Toroīda mandala ir forma, kuras radīšana ļauj apzināties un sajust Visa vienotību. Absolūti viss, kas notiek tavā dzīvē ir tevis paša radīts. Darbs ar Toroīda mandalu palīdz tuvoties dziļākai izpratnei par lietu patieso dabu un pilnībā uzticēties dzīvei!
Piekļuve videoierakstam FB slēgtā grupā ”Neirografika”
Kā iegādāties?

Lai iegūtu piekļuvi grupai un noskatītos nodarbības aizpildiet kontaktformu vai sūtiet pieteikumu uz epastu: inga.lukasinska@gmail.com. Jums tiks nosūtīts rēķins. Pēc rēķina apmaksas  varēsiet pievienoties grupai.

 Abu nodarbību ieraksti kopā EUR20.

Bāzes kurss Neirografikā ”LIETOTĀJS’

Trīs  nodarbības un supervīzijas.

                         Neirografika ir zīmēšanas tehnika, kas caur domu, līniju un formu spēj radīt cilvēku dzīvēs pārsteidzošas pozitīvas transformācijas. Jūs iemīlēsiet zīmēšanu, kad apgūsiet neirografiku un jūsu rīcībā būs instruments ar kura palīdzību neticami vienkāršā un radošā veidā varēsiet savu dzīvi darīt vēl piepildītāku un harmoniskāku. Neirografika ir ļoti iedarbīga dažādu emocionālo stāvokļu (dusmu, baiļu, aizkaitinājuma, stresa u.t.t.) harmonizēšanas , kā arī nākotnes modelēšanas metode.  Metodes autors ir arhitekts un psihologs Pāvels Piskarjovs. Šobrīd neirografiku zīmē jau tūkstošiem cilvēku visā pasaulē  un Latvijā un ir uzkrāts milzīgs apjoms informācijas par metodes izmantošanas pozitīvajiem efektiem.

‘’Lietotāja’’ kursā apgūsim neirografikas pamatprincipus un ”Ierobežojumu noņemšanas” algoritmu (trīs dažādās versijās), kas ir fundaments visiem neirografikas zīmējumiem. Pabeidzot šo kursu Jūs spēsiet patstāvīgi strādāt ar šo metodi un izmantot gan savas, gan sev tuvo cilvēku dzīves uzlabošanai. ‘’Lietotāja’’  kurss ir arī pirmā  izglītības pakāpe Neirografikas skolā, ja Jūs turpmāk plānojat savu personisko vai profesionālo attīstību šajā jomā.

Kursa nobeigumā  saņemsiet Krievijas Neirografikas skolas sertifikātu, kā arī piekļuvi FB  grupai, kurā pieejami visi metodes autora vadīto Lietotāja kursa vebināru ieraksti.

Kurss ietver 9 stundas praktiskas nodarbības un supervīzijas. Visas nodarbības ir pieejamas FB slēgtā grupā un skatāmas jums ērtā laikā. (Būs pieejami vairāku online kursu nodarbību ieraksti).
Kursu vadīs: neirografikas instruktore Inga Lukašinska. Apmācību ilgums: trīs nodarbības  (3x3h)
Maksa par  kursu – 70,00 EUR
Pieteikšanās: aizpildot kontaktformu vai  sūtot ziņu uz e-pastu: inga.lukasinska@gmail.com 
Pēc pieteikuma saņemšanas uz Jūsu epastu nosūtīšu rēķinu un dalībnieka līgumu. Pēc apmaksas veikšanas Jūs tiksiet pieslēgts FB slēgtai grupai, kurā būs iespējams noskatīties kursa ierakstus, ievietot darbus, saņemt supervīzijas.
Sertificēts kurss ”NEIROKOMPOZĪCIJA- NEIROMODELĒŠANA”
Trīs  nodarbības slēgtā Facebook grupā. Priekšnosacījums dalībai – pabeigts Bāzes kurss neirografikā ”Lietotājs”!!

Mums katram ir tiesības veidot dzīvi tā, kā mēs to redzam, sapņojam, vēlamies, iedomājamies.  Šis kurss manuprāt ir nozīmīgākais no  neirografikas algoritmiem,  pēc ‘’Lietotāja’’ kursa apgūšanas. Šis ir kurss par personiskās gribas izpaušanas instrumentiem:

– par to, kā ar neirografikas palīdzību, izmantojot noteiktus kompozīcijas un modelēšanas principus iespējams izpaust savu gribu – piepildīt savus mērķus, paveikt plānotos uzdevumus, atrisināt ieilgušas sarežģītas situācijas utt.

– par to, kā dot iespēju izpausties savai gribai, ievērojot visus harmonijas likumus un iegūt pozitīvus efektus, kuri svarīgi mūsu Dvēselei jeb Patībai.

Apgūstot šo algoritmu Jūsu rīcībā būs unikāls instruments, ar kura palīdzību spēsiet modelēt un veidot savu realitāti.
Kursa saturiskais plāns:
– Arhetipiskās ģeometrijas antropoloģija un nozīme;
– Ģeometriskais alfabēts. Aplis, trīsstūris, kvadrāts – kompozicionālie risinājumi;
– Kompozīcijas likumi un kompozicionālie principi jeb figūru izvietojums uz lapas: zelta griezums, simetrija, 2/3 un citi;
– Likumsakarības: kontrasts/nianse, ritmiskās/metriskās rindas un citi;
– Kompozīcijas uzdevumi.

Kurss ietver 9 stundas praktiskas nodarbības un supervīzijas. Visas nodarbības būs pieejamas FB slēgtā grupā un skatāmas jums ērtā laikā.  

Kursu vadīs: neirografikas instruktore Inga Lukašinska  

Maksa par  kursu – 70,00 EUR

Pieteikšanās: aizpildot kontaktformu vai  sūtot ziņu uz e-pastu: inga.lukasinska@gmail.com

Pēc pieteikuma saņemšanas uz Jūsu e-pastu nosūtīšu rēķinu, kā arī papildus informāciju.

Kursa noslēgumā (pēc 4 zīmējumu iesniegšanas supervīzijai)  saņemsiet Krievijas Neirografikas skolas sertifikātu, kā arī piekļuvi FB  grupai, kurā pieejami visi metodes autora un citu instruktoru vadītie Neirokompozīcijas algoritma vebināru ieraksti. Šajā grupā Jums būs iespēja skatīties arī visus vebinārus, kuri notiks nākotnē.

Sertificēts kurss: Neirografikas algoritms ”Neiromandala”

 Priekšnosacījums dalībai: Pabeigts bāzes kurss neirografikā ”Lietotājs”!

Kursa apjoms: 3 nodarbību ieraksti.

MANDALA vienmēr ir par harmoniju, tā ir veseluma simbols. Neirografiskā mandala vispirms ir par personības struktūru. Atšķirībā no citiem neirografikas algoritmiem, kuros  strādājam ar problēmām, zīmējot neiromandalas vienmēr veidojam harmoniskas kompozīcijas un caur to nonākam harmonijas plūsmā. Zīmējot šīs mandalas mēs veidojam paši savu iekšējo telpu, radot tajā balansu, ienesot nepieciešamās kvalitātes un elementus. Mandalu zīmēšanas process palīdz mazināt spriedzi, risināt iekšējos konfliktos. Neiromandala ir ļoti pašpietiekams instruments. Kā saka pats metodes autors P.Piskarevs – jūs varat zīmēt tikai mandalas un tas darīs pasauli labāku, jo zīmējot mandalas mēs strādājam visu dzīvo radību labā!

Kurss ietver 9 stundas praktiskas nodarbības un supervīzijas. Visas nodarbības  pieejamas FB slēgtā grupā un skatāmas jums ērtā laikā. Kursa noslēgumā, pēc 4 zīmējumu iesniegšanas, saņemsiet Krievijas neirografikas skolas sertifikātu.
Kursu vadīs: neirografikas instruktore Inga Lukašinska. Apmācību ilgums: trīs nodarbības.
Maksa par  kursu – 70,00 EUR
Pieteikšanās: aizpildot kontaktformu vai  sūtot ziņu uz e-pastu: inga.lukasinska@gmail.com 
Pēc pieteikuma saņemšanas uz Jūsu epastu nosūtīšu rēķinu un papildus informāciju.

Raksti ziņu un piesakies: