Neirografika ir jauna metode, kura īsā laikā ir kļuvusi ļoti populāra. Līdzās pašam metodes autoram, neirografikas attīstībā nozīmīgu ieguldījumu veic arī Neirografikas instruktori un speciālisti visā pasaulē, radot neirografikas bāzes algoritmā balstītas aizvien jaunas tehnikas.  Daudzas no tām ir izskanējušas ikgadējās neirografikas konferencēs un ir publiski brīvi pieejamas. Bet protams katra tehnika konkrēta instruktora interpretācijā modificējas un iegūst savu atšķirīgu nokrāsu un jēgu.

Esmu gan pati izveidojusi atsevišķas tehnikas, gan ar prieku un pateicību lietoju citu izveidotās. Esmu secinājusi, ka dažkārt ļoti vienkāršas tehnikas instruktoru stāstījuma un zīmējuma pavadījumā manifestējas ļoti spilgtos iespaidos.
Manas mīļākās tehnikas ir ”Neiroplūsmas”, ”Došanas spēks”, ”Resursu karte”. Esmu izmantojusi arī dažādas neiromandalu zīmēšanas tehnikas, piem. ”Mandala resursu apzināšanai un spēka iegūšanai”, ”Balansa ritenis”, ”Fortūnas ritenis” (šīs tehnikas autore T.Lobanova).  Vēl citas efektīvas tehnikas, kuras dažkārt piedāvāju personiskajai izaugsmei: ”Sapņu revīzija”, ”Ziedēšana’‘, arī dažādi algoritmi lēmuma pieņemšanai.  Veselības uzlabošanai un psihosomatisku traucējumu mazināšanai – ”Veselības afirmācijas” un ”Spirāle dziedināšanai”.

Plašāk zināma ir arī autortehnika : ”Pārpilnības kauss” , turklāt ir vēl daudz un dažādas tehnikas, kuras attīstījuši dažādu jomu speciālisti , piem.”Neirografika bērniem”, ”Neiroreiki”, Neiroastro”, ”Neirolūgšana”, ”Neiroeņģeļi”, ” Neirokristāli”  utt.

Vēl jāmin, ka ir vairākas koučinga tehnikas, kuras apgūst sertificētā Speciālista kursā un Neirografikas instruktoru kursa ietvaros. Lai arī šīs tehnikas paredzētas galvenokārt individuālām koučinga sesijām, dažas no tām ieguvušas ļoti lielu popularitāti un tiek plaši izmantotas un arī mācītas, piemēram, ”Neirokoks”, ” Neirolotoss”, Šamaņu lietus”. ”Dzīves kvalitāte” u.c.