Fraktāļu zīmēšanas metodi apgūstu kopš 2013.gada. Esmu priecīga par to ceļu, kā soli pa solim iepazinu fraktāļu metodiku, jo tieši šis ceļš man ļāva gūt unikālu personisko pieredzi. Zīmēšanu sāku, kad man bija pavisam neliela informācija par šo metodi, tāpēc ļāvos improvizācijai, radošumam, jaunām idejām. Šajā posmā atklāju, ka ”fraktāļstila” zīmēšanu iespējams izmantot ļoti dažādos veidos un tie lieliski darbojas gan sevis izzināšanai, gan radošuma veicināšanai. Šai laikā arī apmeklēju tos dažus cilvēkus  Latvijā, kas bija guvuši nelielu ieskatu fraktāļu tehnikā no Lietuvas kolēģiem kāda projekta ietvaros. Tad arī sapratu, ka informācija Latvijā par šo metodi ir ļoti ierobežota un katrs, kurš izmanto fraktāļu tehniku mazliet improvizē  :)

 Radās vēlme dziļāk un precīzāk apgūt šo tehniku, atbilstoši metodes autores izstrādātajai tehnoloģijai. Tā es nokļuvu pie fraktāļu metodes ilggadējas pasniedzējas, kura jau 12 gadus praktizē un māca fraktāļu metodi Lietuvā – Brigitas Paulauskienes. Esmu ļoti pateicīga Brigitai par atsaucību un dalīšanos savās zināšanās un pieredzē. Katru reizi, kad viņu satieku,  gūstu ne tikai jaunas zināšanas, bet arī fantastisku iedvesmu turpināt praksi fraktāļu zīmēšanā.

Bet 2017.gada sākumā beidzot notika tikšanās arī ar metodes autori Tanziliju Polujahtovu, piedaloties divos viņas semināros, kurus organizēja Latvijas kolēģe I.Reuta, kura arī bija ieinteresējusies metodes apgūšanā no paša pirmavota.  Domāju, ka autores ierašanās Latvijā ir devusi enerģijas pilnu impulsu, lai šī metode beidzot ietu plašumā ne tikai Lietuvā, bet arī Latvijā un kalpotu mūsu visu dzīves uzlabošanai!

Esmu dalījusies ar daudziem cilvēkiem savā pieredzē un zināšanās. Un man patīk to darīt, jo vēlos, lai arī citi pamēģina un sajūt kā tas darbojas. Vislielākais gandarījums ir, kad redzu – jā,viņš ir sajutis kā tas strādā, viņš ir aizrāvies!

Zīmējiet!!!! Iedvesmojaties!!! Dalieties!!!! Mācieties!!!

Sertif_Lietuva
Sertif_Polujahtova2
Sertif_Polujahtova1